Komfort przede wszystkim

Czy już mówiłam, że jeśli montować ogrodzenie to tylko od LEGI? A czy wspominałam, że myśląc o ogrodzeniu mam przed oczami cały spójny system – furtka, brama przesuwna, solidne ogrodzenie? Tak, brama przesuwna, najlepiej automatyczna żeby w zimie nie było losowania kto ma wyjść i ją otworzyć…

brama Niro
wizualizacja bramy przesuwnej Niro P

Chyba robię się wygodna, ale co w tym złego – zwłaszcza jeśli wiem na jak wysoką jakość się decyduję. Zautomatyzowana brama niewątpliwie stanowi komfort i jest rozwiązaniem, które znacząco poprawia funkcjonalność ogrodzenia. Jeśli do tego wiem, że za produkcją bram przesuwnych LEGI stoi wysoka jakość potwierdzona certyfikatem jakości, to nie mam wątpliwości że to najlepszy wybór.

Konstruktorzy LEGI opracowali lekką bramę posesyjną tak, że umożliwia ona wypełnienie dowolnym panelem (również ozdobnym) z oferty LEGI. Mimo delikatnej z pozoru konstrukcji, która ma za zadanie harmonizować z otoczeniem domu, jest to bardzo solidny i elastyczny produkt. Wielość wariantów w zakresie choćby napędu czy mocowania czyni bramę uniwersalną i możliwą do zamontowania w różnych konfiguracjach. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że brama przesuwna LEGI przyjeżdża zmontowana, gotowa do osadzenia. Jeśli chcesz poznać zalety bramy przesuwnej Niro P zajrzyj do zakładki „produkty” na stronie internetowej www.legi.pl A jeśli interesuje Cię wycena ogrodzenia z zastosowaniem bramy przesuwnej, skorzystaj z konfiguratora ogrodzeń umieszczonego na stronie internetowej LEGI.

wizualizacja bramy przesuwnej Niro P