Kto czyta nie błądzi

Kiedy potrzebujesz kupić ogrodzenie, po prostu pytasz o jego cenę. Zwykle nie myślisz o transporcie, terminie realizacji, sposobie płatności czy gwarancji. Po prostu szukasz ofert, które prezentują ogrodzenia panelowe i wybierasz spośród nich kierując się określonymi wymaganiami jakie ma spełniać. Interesuje Cię cena, grubość drutu z jakiego jest wykonane ogrodzenie, wysokość, kolor, czasem kwestia montażu. Tymczasem jest szereg ważnych kwestii, które mogą wpłynąć na Twoją decyzję zakupową.

Przygotowując się do kupna ogrodzenia panelowego, warto sporządzić sobie listę tematów, które chcemy poruszyć ze sprzedawcą. Zaczynając od terminu realizacji zamówienia, przez transport materiału po jego montaż. Niestety nie każda oferta przygotowana przez handlowca zawiera informacje istotne z punktu widzenia kupującego. A nawet jeśli się pojawiają, to albo łatwo je przeoczyć, albo w pośpiechu nie zwracamy na nie uwagi.

oferta LEGI – kluczowe informacje na jednej stronie

Oferty LEGI przygotowane są tak, by tych ważnych kwestii nie pominąć – czy to przypadkiem czy celowo. Kiedy kupowaliśmy ogrodzenie wysłaliśmy wiele zapytań do producentów i odwiedziliśmy kilka punktów sprzedaży. Oferta LEGI różniła się od innych. Naszą uwagę przykuła pierwsza strona, która na wzór umowy zawierała wszystkie kluczowe informacje związane z transakcją, nawet te, o których nie pomyśleliśmy, że należałoby je zadać. Warto było się z nimi zapoznać, bo dzięki temu transparentnemu dokumentowi, nie było między nami niedomówień a całość transakcji przebiegła pomyślnie dla obu stron. Jeśli więc szukacie ogrodzenia zajrzyjcie do zakładki konfigurator na www.legi.pl a potem zapoznajcie się całością przedstawionej Wam oferty. Ogrodzenia panelowe LEGI to nie tylko wysoka jakość materiału, to również wysoka jakość całego procesu zakupowego.