Furtkowy zawrót głowy

Furtka to jeden z kluczowych elementów ogrodzenia. W przypadku ogrodzeń panelowych zwykle staje się elementem ukrytym w linii ogrodzenia. Ale przecież wcale nie musi tak być. Szczególnie jeśli chodzi o ogrodzenie frontowe, które naturalnie chcielibyśmy wyróżnić. Ogrodzenia ozdobne w połączeniu z furtkami ozdobnymi zyskują na popularności, stanowiąc idealne połączenie estetyki i funkcjonalności.

bramka ozdobna jednoskrzydłowa
furtka ozdobna jednoskrzydłowa

Najczęściej zależy nam na tym, aby frontowe ogrodzenie posesji było „ładne”. Oczywiście „ładne” nie musi dla każdego oznaczać tego samego. A że „o gustach się nie dyskutuje”, pozostawimy temat w gestii każdego Inwestora. W każdym razie nasi nowi sąsiedzi, zgodnie z tą tendencją, na przodzie domu zastosowali ogrodzenie z paneli ozdobnych i zależało im na tym, by furtka zachowując swoją funkcjonalność, była równie wyrafinowana jak panele.

bramka ozdobna dwuskrzydłowa
brama ozdobna dwuskrzydłowa

Wydawało się to niemożliwe. Ogrodzenia panelowe kojarzone są z prostym klasycznym stylem, co przecież nie wyklucza pewnego rodzaju fantazji. Tu jak zwykle niezawodny okazał się producent ogrodzeń LEGI. W swojej ofercie proponuje system paneli ozdobnych, dając możliwość wykonania furtki w tym samym stylu. To znacząco poprawia estetykę ogrodzenia jako całości.

bramka ozdobna jednoskrzydłowa
furtka ozdobna jednoskrzydłowa – element ogrodzenia panelowego

Ogrodzenia ozdobne LEGI stanowią idealny wybór dla osób szukających połączenia klasyki i finezji. Dają możliwość dowolnego łączenia bramek i paneli, podkreślając indywidualny styl i charakter inwestycji i jej właścicieli.