Wizje, MOJE wizje!

Kiedy planujesz ogrodzenie posesji musisz przede wszystkim uświadomić sobie, że stanie się ono nieodłącznym elementem otaczającej Cię przestrzeni. Kluczowa jest wizualizacja ogrodzenia, szczególnie jeśli trudno Ci podjąć decyzję np. w kwestii wysokości.

gabion konfigurator
wizualizacja ogrodzenia gabionowego

Z punktu widzenia estetyki i parametrów takich jak wysokość czy grubość paneli ważne jest to, jaką funkcję będzie pełnić ogrodzenie. Trzeba zastanowić się czy jest to kwestia bezpieczeństwa posesji czy zaznaczenia granic terenu. Może chodzi o odgrodzenie się od lasu i dzikich zwierząt lub od hałaśliwej ulicy. A może to ucieczka od uciążliwego sąsiada posiadającego groźnego psa czy sposób na wścibskie spojrzenia przechodniów. Dopiero odpowiedź na te pytania pozwoli podejmować kolejne decyzje dotyczące ogrodzenia.

Czasem rodzi się z tego powodu mnóstwo wątpliwości dotyczących chociażby wysokości czy koloru. Nie zawsze potrafimy sobie wyobrazić jak takie ogrodzenie mogłoby wyglądać w rzeczywistości, czy będzie współgrać z otoczeniem. Warto wówczas skorzystać z narzędzi pozwalających „zobaczyć” własne wizje. Wizualizacja ogrodzenia w konfiguratorze umieszczonym na stronie internetowej LEGI daje taką właśnie możliwość. Dzięki temu dużo łatwiej podjąć decyzje a czasem skorygować te, które już zapadły zanim zostaną wprowadzone w życie i staną się powodem do niezadowolenia.