Nie kupuj kota w worku

Jeśli planujecie postawić ogrodzenie wokół swojej posesji to nie mogliście trafić lepiej! Jeśli czeka Was wymiana starego ogrodzenia również jesteście w najlepszym możliwym miejscu. Bez względu na to z jakiego powodu planujecie zakup ogrodzenia, LEGI dostarczy Wam materiał najwyższej jakości. A uniwersalny design pozwoli na dopasowanie do każdego rodzaju obiektu.

Połączenie ogrodzenia gabionowego i klasycznych paneli systemu R

Kupno i montaż ogrodzenia wiąże się z wyborem produktu, który z dużym prawdopodobieństwem zakupimy raz w życiu. Chyba że jakość nie ma znaczenia a inwestycję w nowy płot w ciągu kilku kolejnych lat potraktujemy jak zmianę koloru ścian, który się opatrzył. To jednak szalony pomysł, stawiam więc tezę, że interesuje nas wysoka jakość materiału w połączeniu z określonym designem. Czy będą to panele ozdobne czy też zwykłe, czy słupek będzie klasyczny czy może raczej nowoczesny i nieoczywisty – to pozostaje kwestią gustu. Natomiast technologia produkcji, materiał z którego wykonano finalny produkt, sposób zabezpieczenia antykorozyjnego, proces lakierowania, sposób pakowania i zabezpieczenie transportu – to wszystko decyduje o tym jaki ostatecznie produkt kupimy.

Panel E3D w zestawieniu z panelem systemu R produkcji LEGI

Jeśli chcecie uniknąć problemów z korozją szukajcie paneli cynkowanych po zgrzaniu drutów – jak w LEGI. Jeśli chcecie uniknąć wygięcia drutów – szukajcie mocnych paneli, których wytrzymałość potwierdza certyfikat, np. TUV – jak w LEGI. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze ogrodzenie posłuży Wam przez lata, sprawdźcie realizacje wykonane na materiale danego producenta. Przykładowo ogrodzenie LEGI dla stadionu w Monachium niezmiennie trwa w tym samym miejscu od 50 lat i świetnie się ma.

Ogrodzenie parku wykonane na słupku R fit R+K z panelem ozdobnym – fala

Nie kupujcie kota w worku, przemyślcie swój wybór – postawcie na jakość i doświadczenie. Sprawdźcie producenta, obejrzyjcie inwestycje wykonane na jego produkcie. Upewnijcie się, że wybraliście płot, z którego będziecie zadowoleni i do którego wymiany nie będziecie zmuszeni z powodu wątpliwej jakości.