All in one

„All in one” – pamiętacie to hasło? W LEGI ono ma dosłowne znaczenie. Jeśli szukasz ogrodzenia zwykle nie zastanawiasz się nad tym jakie elementy poza panelem i słupkiem będą Ci potrzebne. W LEGI dostajesz kompleksową ofertę. Jeśli furtka to z zamkiem, klamką i ryglem. Jeśli słupek i panel to ze wszystkimi niezbędnymi do postawienia ogrodzenia elementami. Tu nic Cię nie zaskoczy. Poza atrakcyjną ceną i kompleksową ofertą.

Nasz daleki krewny postanowił wymienić ogrodzenie. Niestety, nie wybrał zbyt dobrze. Okazało się, że podczas montażu kilkukrotnie odwiedzał sieciowe markety budowlane i punkt zakupu swojego ogrodzenia. Wciąż brakowało jakichś elementów a to śrub, a to zaślepek, a to obejm było za mało…

ośrubowanie narożne – element kompletnego ogrodzenia

Mój mąż podsumował te wyprawy krótko: jesteśmy szczęściarzami. W LEGI dostaliśmy w paczkach wszystko, co było potrzebne do montażu ogrodzenia – nawet to, o czym zupełnie nie pomyśleliśmy, jak np. lakier z cynkiem do zaprawek po cięciu kraty. LEGI ma prostą zasadę: korzystasz z konfiguratora ogrodzeń – dostajesz kompletną ofertę; wysyłasz maila z zapytaniem na biuro@legi.pl – konsultanci dopytają Cię o każdy szczegół, by przygotować kompletną ofertę; składasz zamówienie – dostajesz wszystkie niezbędne do montażu elementy. Wycena zawiera komplet elementów bez względu na to czy zamawiasz furtkę, bramę, 10m czy 110m ogrodzenia. Furtka zawiera wkładkę zamka, klamkę, ośrubowanie zawiasów, rygle (w określonych szerokościach). Ogrodzenie będzie zawierało dokładnie wyliczoną ilość paneli, kompletnych słupków, ośrubowanie narożne odpowiednio do ilości narożników.

słupek R fit R+K na panelu fala

Tu nic Cię nie zaskoczy. Nie będziesz nerwowo biegał między półkami marketu budowlanego, bo brakuje jakiegoś drobiazgu, bez którego Twoje ogrodzenie nie powstanie. Jeśli potrzebujesz polecą Ci firmę do montażu ogrodzenia i pomogą zorganizować transport. Nie ma na co czekać – wiosna idzie trzeba stawiać ogrodzenie. W systemie LEGI oczywiście.