Masz wybór

Kiedy przyszło nam podejmować decyzję w sprawie ogrodzenia myślałam, że będzie to najprostszy element w temacie „budowa domu”. O ile dość szybko stało się jasne, że będzie to ogrodzenie LEGI, bo chcieliśmy by było eleganckie i funkcjonalne, o tyle decyzja o tym, którą furtkę z ich asortymentu wybrać nie była już taka oczywista.

Vario L – Vario M – Vario S

Bramka jest najbardziej eksploatowanym elementem ogrodzenia. Jednocześnie może stanowić element najbardziej eksponowany lub przeciwnie, możemy „ukryć” ją w linii ogrodzenia; może tworzyć wrażenie  lekkiej lub masywnej (choć w istocie nie będzie różnicy w jakości i funkcjonalności) – taki wybór daje LEGI. Musieliśmy zastanowić się nad tym jaki efekt chcemy uzyskać. Ważne jest też otoczenie do którego furtka powinna po prostu pasować. Vario S o którym pisałam tutaj już wcześniej to bramka masywna, solidna i wyraźnie wyeksponowana. Oprócz niej do wyboru jest Vario L, które robi wrażenie lekkiej furtki, delikatnie zaakcentowanej w linii ogrodzenia profilem pionowym wyższym od linii profilu poziomego, lub Vario M – bramka w zasadzie niewidoczna.

Warto prześledzić zakładkę PRODUKTY wybierając z listy BRAMKI VARIO a także zajrzeć do zakładki  DO POBRANIA, gdzie do dyspozycji są karty katalogowe charakteryzujące poszczególne bramki. Można również skorzystać z konfiguratora ogrodzeń na www.legi.pl/konfigurator/ Tu każdą z bramek można wybrać jako wariant furtki pieszej i zobaczyć na szczegółowej wizualizacji jak się prezentuje, by podjąć ostateczną decyzję.