SYSTEMY OGRODZENIOWE

SYSTEM R

OGRODZENIA LEGI R: WYGLĄD, WYKONANIE I INNOWACYJNOŚĆ, KTÓRYCH NIKT NIE POTRAFI NAŚLADOWAĆ

R-EWOLUCYJNY DESIGN

Łatwo jest mówić o innowacyjnej technologii. Trudniej stworzyć coś naprawdę oryginalnego. LEGI to potrafi. Seria R to ogrodzenia jedyne w swoim rodzaju. Gdy raz zobaczy się różnicę, potem w sekundę rozpoznaje się to ogrodzenie spośród innych. To pierwsze zaskoczenie było udziałem tysięcy klientów w całej Europie, którzy, gdy raz poznali przewagę LEGI R, nie chcieli już niczego innego.

R TO OGRODZENIA Z PATENTEM NA ZADOWOLENIE KLIENTA

R to flagowy produkt LEGI, duma działów projektów i produkcji. To on uczynił z naszej firmy to, czym jest obecnie - liderem rynku, którego rozwiązania inni starają się naśladować. Jeśli ogrodzenie ma potrafić to, co potrafi każdy z poniższych produktów, i być dodatkowo trwałe, jesteś we właściwym miejscu. Tylko LEGI dostarczy te zalety połączone w jeden produkt. Unikalne elementy ogrodzenia R są opatentowane.
Rodzina ogrodzeń LEGI to oczywiście więcej niż jeden model. Jesteśmy znani z szerokiej gamy produktów, a każdy klient z łatwością (zachęcamy do skorzystania z doświadczenia naszych handlowców) dopasuje idealną konfigurację

Wyjątkowa stabilność
Ponadczasowy i oryginalny design
Szeroka gama rozwiązań
Prosty i szybki montaż
Zapraszamy do pobrania katalogów w formie elektronicznej
W skrócie - dane techniczne systemu
  • Panele
  • Wymiary
  • Certyfikaty

Kraty w systemie R są montowane na zakładkę - dzięki temu ogrodzenie jest stabilniejsze. Dodatkowo cechuje się większą tolerancją na błędy montażowe.

System R dostępny jest w wysokościach od 630 do 2430 mm. Szerokość kraty R to 2500 mm

System posiada certyfikaty TÜV, DEKRA oraz CE