Uno ma TĘ moc

Uno – klasyczny słupek ogrodzeniowy, nie wyróżniający się niczym szczególnym, a jednak wyjątkowy. Ma TĘ moc. Bo to słupek, który nie ma sobie równych pod względem wytrzymałości.

Rygorystyczne wymogi m.in. w temacie bezpieczeństwa na obiektach użyteczności publicznej czy w przypadku inwestycji przemysłowych, dotyczą wielu aspektów. Ważną kwestią jest m.in. ogrodzenie, które z jednej strony samo w sobie musi spełniać pewne standardy a z drugiej stanowić zabezpieczenie dla terenu i nieruchomości. Stąd często pojawiają się konkretne wytyczne np. co do grubości prętów paneli. Tymczasem jednym z istotnych parametrów wpływających na możliwości zapewnienia bezpieczeństwa przez ogrodzenie, jest sposób łączenia paneli, o którym rzadko mówi się w wytycznych. W przypadku systemu LEGI R, technika montażu paneli na zakładkę do zewnętrznej płaszczyzny słupa tworzy połączenia odporne na naprężenia i naciski. Jest to najwyższa, potwierdzona badaniami gwarancja trwałości i wytrzymałości przy zachowaniu maksymalnego do uzyskania poziomu bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem jest fakt, że słupki R uno R umożliwiają zawieszenie wszystkich paneli typu R, w tym skośnych, ozdobnych a także ich stopniowanie w przypadku nierówności terenu.

Cechy wyróżniające systemy ogrodzeniowe LEGI jak łatwy i szybki montaż zapewniający stabilność ogrodzenia oraz technika montażu, są gwarancją najwyższej jakości. Wybierając ogrodzenie LEGI można mieć pewność, że będzie ono zarówno wytrzymałe, estetyczne jak i funkcjonalne przez lata.